Rangi specjalne dla dawców +

Tutaj można zostawiać swoje uwagi na temat działania forum, strony oraz wszelkie propozycje zmian.

Moderator: GTW

Zablokowany
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Rangi specjalne dla dawców +

Post autor: Slesz »

Proponuję przyznanie specjalnej rangi dla ludzi, którzy dostarczyli i wspomogli stronę swoimi zasobami amigowych gier.
Z tego co wiem - sporo pomógł np. Atalante, coś wrzucili inni.
Chyba zasługują na jakieś wyróżnienie w postaci rangi - tak pomyślałem.

+ możnaby na stronie zrobić dodatkowo dział sofware'owy z prostszymi programami amigowymi itp.

Poza tym Blod przyznał, że możliwa jest realizacja czegoś na kształt The Zone z EAB, temat przycichł i nie wiem czy o nim przypadkiem nie zapomniano lub zrezygnowano.
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

W sumie dobry pomysł, bo Death Mieszko dostał rangę V.I.P. za to, że nam coś dał - Workbencha. W sumie internauci, którzy dostarczyli gry na rzecz strony pomagają w mniejszym stopniu, gdyż napewno mniej wkładu pracy w to przeznaczyli, w porównaniu z Death Mieszkiem, który zrobił (przerobił) samodzielnie Workbencha, a nie tylko go znalazł. W sumie internauci Ci, którzy mimo wszystko w jakiś sposób pomagając i tym samym angażując się w rozwój strony powinni być jakoś nagrodzeni, choćby za same chęci. Taką nagrodą mogła by w sumie być nawet i ranga, pomyślałem sobie, że może lepszym sposobem było by stworzyć listę forumowiczów, którzy pomogli znaleźć gry, programy czy inny soft, a osoby, które zrobiły by coś samemu, tak jak Mieszko Workbencha, mogły by dostać rangę, w zamian, że stowrzyli coś własnego, w celu urozmaicenia, wzmogacenia bądź rozbudowy strony. Co Wy na to?
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

niee tam po co to komu? :D
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Post autor: Aliens »

Rang nie będzie.
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

A skąd wiesz? Prezesa się pytałeś? Niech on sam zdecyduje czy będą czy nie. Ty mu narzucasz odpowiedź :P . Nie bądź takim pesymistą :P . Jak dla mnie to pomysł ciekawy, bo urozmaiciło by nieco stronę i forum, także ludzie pomagający czuli by się docenieni ;) .
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Powinhy się pojawić nowe rangi np:Spamer,Szkodnik,Leń,użyszkodnik hehe :D
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Po co tyle ? Wystarczyłaby ranga "Syfek" - i po kłopocie ;)
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

Nieno, ale potraktujcie to poważnie, Blod przemyśl ten pomysł, bo moim zdaniem warto było by się zastanowić nad takim czymś. Jak mówię - zawsze to jakiś znak, że strona jest ciągle rozbudowywana, poza tym nie wiem jak inni, ale ja lubię zmiany ;) . Aż miło wejść taką stronę widząc iż co jakiś czas jest coś nowego, wtedy wchodzi się na taką stronę też dlatego, żeby zobaczyć co nowego wymyślił ten webmaster. To napewno w pewnym stopniu przyciągnie większe grono internautów, a jeśli nawet nie przyciągnie, to moim zdaniem jeśli osoba wejdzie na taką stronę conajmniej dwa razy i conajmniej raz zobaczy jakąś zmianę od poprzedniej wizyty to szansa, że bardziej zainteresuje się stroną wzrośnie o 25% (ten procent jest tylko po to żeby to profesjonalnie wyglądało, w rzeczywistości nie jest to zgodne z prawdą, a jeśli nawet jest to przez przypadek ;) ).
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Awatar użytkownika
Arekis
Posty: 1785
Rejestracja: 20 mar 2005, o 16:45
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Arekis »

no to może 3 rangi :

1. Statsiarz
2. Użytkownik
3. V.I.P.

:?:
011001010110110101110101011011000110000101100011011010100110000100101110011011100110010101110100
%65%6D%75%6C%61%63%6A%61%2E%6E%65%74%00
145155165154141143152141056156145164
emulacja.net
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

Wiadomość przeczytałem i na pewno wezmę pod uwagę w wolnej chwili.
|||||||||||||||||>--- [90%]
Zablokowany