O czymś tam (m.in. O upadku Amigi) <- really? ;)

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

!Gregor! pisze:Śledząc ten wątek doszedłem do wniosku, że Bebokus masz coś z Piotra Bobera :wink:

http://forum.emulacja.net/viewtopic.php?t=107
http://forum.emulacja.net/viewtopic.php?t=591
LOL, nie no, to już ekstremalne uwstecznienie obyczajowe ;)
Chociaż racja, oba "egzemplarze" żyją we własnym świecie, w którym tylko oni mają rację, a reszta to <tu wpisz ulubione epitety danego delikwenta> ;)
I obaj tak doskonale umieją potwierdzić swoje światłe tezy. ;)
Ale Bebok tu przejawia jakieś tam zalążki inteligencji, z pełną świadomością tak uważam. :)

Ten Pioter to biedaczek, musi przeżywać katorgę jak jakieś wybory miss, teledyski Dody czy nawet reklamy w TV lecą. ;)
Ciekawe czy teraz, jak minęły 4 lata się uspokoił?
Może do klasztoru wstąpił? Może do Amiszów? ;)
A może uznał że to i tak nie ma sensu, przekonywać takich zbereźnych zboczeców i w filmach dla dorosłych gra? :lol:

Byłby pewno dumny gdyby się dowiedział co oznacza określenie "Polish Bike Ride" :twisted:
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Nie wiem w czym niby te dwa tematy są podobne , tak w ogóle to chyba wy bardziej chłopaki żyjecie w swoim własnym ,amigowym świecie ,bo ja raczej normalny jestem :)
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

Bebokus pospolitus pisze:Nie wiem w czym niby te dwa tematy są podobne
Literki. Napewno. To przez literki. No wiesz, one wszystkie mają literki. Tak, to chodzi o to. Napewno. Literki.
Bebokus pospolitus pisze:wy bardziej chłopaki żyjecie w swoim własnym ,amigowym świecie
Eee, no co Ty?
Aaaa, to DLATEGO się na tym Amigowym forum udzielamy?
Kurde, ty i Kapitan Obvious to normalnie najlepsze kolegi pewno.

Możesz mi tylko wytłumaczyć dlaczego uważasz - co wnioskuję z Twoich potępiających wypowiedzi - że to coś złego?

(Pomińmy już to, że psychologia wieki temu doszła do tego że każdy człowiek żyje w swoim świecie a na potrzeby sytuacji zakłada "maskę", że żaden człowiek nie jest "normalny" - każdy ma jakieś fobie, drażniące wspomnienia, słabości, sytuacje które wyprowadzają go z równowagi, itp. itd.
Ale to raczej dla naszego Bebokusa wyższa szkoła psychoanalizy i bedaczek by się załamał jakby dowiedział się prawdy o sobie. ;))
Bebokus pospolitus pisze:ja raczej normalny jestem :)
Wiem, i taki fajny w dodatku. :]
Nie chcę żebyś się tam znowu wypłakiwał jak to strasznie Cię obraziłem, ale od kiedy to do Ciebie należy ocena czy jesteś normalny czy nie?
Byłeś kiedyś w zakładzie psychiatrycznym?
To zabawne wiesz, bo większość Napoleonów czy innych Stalinów też uważa się tam za normalnych. ;)
Ale nadal podziwiam jak strasznie uwielbiasz o sobie mówić jaki to fajoski jesteś.
Pamiętasz taki utwór zespołu Łzy, pod tytułem "Narcyz się nazywam"? (utwór #2 z płyty "W związku z samotnością")
Jak nie, to polecam ;)


A tak pozatym, pamiętasz serial "13 posterunek"?
To pozwól że sparafrazuję pewien cytat: "NIKT NIE JEST NORMALNY NA TYM CHOLERNYM FORUM!" ;)
Awatar użytkownika
zeku
Posty: 292
Rejestracja: 16 sty 2006, o 10:53
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: zeku »

Shoonay pisze: Byłeś kiedyś w zakładzie psychiatrycznym?
To zabawne wiesz, bo większość Napoleonów czy innych Stalinów też uważa się tam za normalnych. ;)
hehe Stary nawet nie masz pojęcia jak bardzo w to wierzą. jak z nimi rozmawiasz to oni tak bardzo są przekonani do swoich światów, że czasami im wierze :lol:
A500 1.3/2.05, 1.8MB SLOW, 5,25 Drive, FG24,
A500+ 2.04, AmigaOS 2.1/1.3, GVP HD8+ Series II 153MB, 1GB, CDRW, 1.5MB CHIP, 8MB FAST,
A600 1.3/2.05/3.1/3.5, ClassicWB68K, 2MB CHIP, 4MB FAST, 1,5MB SLOW, CF 4GB,
CDTV 2MB FAST,
CD32 + EUREKA COMMUNICATOR,
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

No no, ale trzeba im przyznać że świetni są z historii.
Znają normalnie wszystkie fakty z życia "swoich" postaci i potrafią je opowiedzieć w najdrobniejszych szczegółach.
Polecam jak ktoś ma egzamin z historii. ;)

---=== WYEDYTOWANO ===---
Przyszedł mi do głowy właśnie fajny porównawczy monolog, który nawet - może - Ty zrozumiesz Beboku Drogi. ;)
Po tym jak powiedziałem Ci że żyjesz we własnym świecie - odpowiedziałeś tym samym.
Nie dziwi mnie już dawno taka forma ping-pongowej "dyskusji" z Tobą, ale skoro tylko tak umiesz, dobra.
OK, zgadzam się.
Żyję w świecie wspomnień i nostalgii Amigowej.
Tylko patrz na taką skalę porównawczą.
Co innego przynależeć do grupy miłośników czegoś-tam, udzielać się w dyskusjach wszelakich, bez względu na to czy z ludkami z własnego podwórka czy z jakimiś nieznajomymi na forach internetowych świata.
I nie, przykro mi, ale nie tylko forum emulacja.net istnieje w globalnej sieci. ;)
Co innego natomiast uważać że to co się dzieje pod własnym nosem, na własnej ulicy, podwórku, nawet mieście, czy wśród garstki znajomych, i uważać że tak postąpiła reszta populacji świata, że tak własnie zrobiło 6 miliardów ludzi - gdyż 90% z naszych znajomych tak właśnie uczyniło.
Widzisz tę delikatną różnicę w skali, czy nadal nie?
Bo według mnie TO jest właśnie, ba, nie tylko, "życie we własnym świecie", ale też przysłowiowe "życie pod kamieniem".
Cholernie krótkowzroczne zachowanie, wiesz?
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Nie wierze że nadal ciągniesz -teraz sam już nie wiem jaki - wątek na temat upadku amigi ,bo o tym miał być ten temat .
Nie masz czegoś lepszego do roboty ? Pograj w Cannon fodder np
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

Jakże ja uwielbiam wracać do tego wątku.
Bebok strikes again!
Bebokus pospolitus pisze:Nie wierze
Ja też.
Dlaczego nie napisałeś przez "ż"? :cry:
Bebokus pospolitus pisze:nadal ciągniesz
Wypraszam se.
Bebokus pospolitus pisze:teraz sam już nie wiem jaki
To wcześniej wiedziałeś?
Aaa, to wiele wnosi do wątku.
Tak tak, proszę, kontynuuj.
Bebokus pospolitus pisze:wątek na temat upadku amigi ,bo o tym miał być ten temat .
Pomińmy już to, że szanowny admin przeniósł ten temat do offtopicu i zmienił jego nazwę dobrych kilkanaście dni temu i można było tego nie zauważyć, ale właśnie uzyskałeś trzeci pkt na Kapitana Obvious!
Kiedy pasowanie?
Bebokus pospolitus pisze:Nie masz czegoś lepszego do roboty ?
Nie wiem jak Tobie, ale mi pisanie tych kilku wyrazów nie robi aż takich problemów życiowych żebym z jedzenia/picia/grania/roboty/oglądania musiał rezygnować. ;)
Bebokus pospolitus pisze:Pograj w Cannon fodder np
Tak Panie, ale jutro, dobrze?

To zabawne, wiesz, jak Ty coś światłego offtopicowego napiszesz w tym wątku to jest w porządku i w ogóle "patrzcie na mnie, jestem normalniejszy od was!", a jak ja odpowiedź na Twój post, to już jest "och jak możesz, idź sobie, och, rozkazuję ci zrobić to i to". :wink:
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Miałeś pograć w coś a nie znowu pisać !
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

Po czym wnosisz że tego nie zrobiłem?

>>> dowód <<<
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

!Gregor! pisze:Śledząc ten wątek doszedłem do wniosku, że Bebokus masz coś z Piotra Bobera :wink:

http://forum.emulacja.net/viewtopic.php?t=107
http://forum.emulacja.net/viewtopic.php?t=591
ale się uśmiałem z tego Piotra Bobra :D
Normalnie ale z Was zboczeńcy :D Poważnie to ciekawe gdzie się taki debil uchował.
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

Proponuję nie wracać i nie odgrzebywać sprawy Piotrka. Temat ten został definitywnie zamknięty kilka lat temu. Nie chciałbym aby ktokolwiek dzisiaj mu ubliżał ani w jakikolwiek sposób obrażał za jego zachowanie w przeszłości.

Poinformuję Was tylko, że utrzymuję z nim kontakt do dnia dzisiejszego. Dzisiaj Piotrek śmieje się z tego co wypisywał w wieku 12 lat. Zresztą niewielu 12-latków ma coś mądrego do powiedzenia. Mnie osobiście przeprosił za swoje zachowanie a na forum na dzień dzisiejszy nie wróci.
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

@Wirus, chyba niektóre fakty z tego co napisałeś nie są zgodne w rzeczywistości :mrgreen:, ale fakt faktem nie powinno się zasłaniać argumentami tekstowymi, pisanych kilkanascie lat temu, probujac w ten sposob obrazac Beboka. (tak tak yanoosh ;), próbuję nieść pokój niczym Ami-Budda tudzież Guru-Meditation :mrgreen:)
Mimo wszystko banan na buzi mi wyrósł, gdy przejrzałem te dawne posty :)

Co do głównego tematu - dla mnie Amiżka jest jak Presley, i porównywałem to Bebokowi co moja myśl dotyczyła - tj. mogę powiedzieć, że mój dziadek ma się świetnie i wiecznie żyje mimo, że nie je, nie pije, a wciąż jest, bo on żyje w jakiś sposób we mnie, mimo, że już 20 lat w grobie jest.

Panowie, moze by tak założyć klasztor i tam jak na prawdziwych mnichów przystało o tęgich głowach byście prowadzili dyskusję, o początkach poczęcia Amigi :D

Ihahaha, od tych tekstow brzuch mnie już boli od śmiechu :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 9 lis 2008, o 15:15 przez Anthrox, łącznie zmieniany 3 razy.
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Przykład z Elvisem nie jest dobry ,bo jego płyty nadal się sprzedają czego nie można powiedzieć o Amidze :)
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Na pewno są różnice w ilości kupujących, ale cały czas widzę Amigi, na sprzedaż i jest zainteresowanie nimi, a niektóre to prawdziwe perełki - zadbane, z kartami Turbo.

Ach, teraz dominują konsole typu Xbox, ale nawiązując do starych czasów Pegasusa/Amigi/Atari jakoś nie mogę się przestawić na ten nowoczesny klimat - może jak plazmę kupię :mrgreen:


Edit:

Ach, w tym momencie napadła mnie inna myśl - Amiga kojarzy mi się także z inną pasją - samochodami z lat `60 i `70 - ta długość, ten wielki silnik, takie "antyki" jak to określił Bebok ładnie, mają jednak duszę.
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

Anthrox pisze:nie powinno się zasłaniać argumentami tekstowymi, pisanych kilkanascie lat temu
?
A o co konkretnie chodzi?
Anthrox pisze:probujac w ten sposob obrazac Beboka.
Wybacz moje słabe próby obrazy kolegi Beboka, ale skoro do niego jeno taka forma dyskusji przemawia, to cóż czynić?
Jakem wszedłżem między wrony, muszem Ci ja krakać jak i łone.
Proponuję sprawdzić "kto zaczął" a kto kontynuował.
Bebokus pospolitus pisze:Przykład z Elvisem nie jest dobry ,bo jego płyty nadal się sprzedają czego nie można powiedzieć o Amidze :)
Skąd wiesz? Wchodziłeś do wszystkich możliwych sklepów na świecie? ;)
Bo ja ci zaserwować mogę conajmniej 5 miejsc w necie gdzie to handel Amigami kwitnie. ;)
Pomijając już proces kopiowania który w przypadku płyt CD jest TROCHĘ łatwiejszy. ;)
ODPOWIEDZ