Alien Breed - Tower Assault.ISO

Zajrzyj tutaj jeśli masz problemy z emulacją Amigi.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Qbik
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2005, o 20:01

Alien Breed - Tower Assault.ISO

Post autor: Qbik »

Witam wszystkich serdecznie, jestem tutaj nowy :)
Bardzo chcialbym wiedziec cos o winUAE, a mianowicie jak moge z tego emulatora odpalic gre na cd32 z obrazu?
Czytalem troche wasze forum, nigdzie nie znalazlem nic na temat jak to zrobic (tak krok po kroku). Ktos wspominal o Work Bench`mie - szperalem w nim troche ale nic z tego, zgubilem sie w gaszczu nieznanych funkcji i komend.
Pomocy...

ps. wersja mojego winuae - 8.24, mam kickstarta v.3.1
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

krok po kroku...kroków 2 ;):
1. Ściagnij nowe winuae! Na takiej oldkulowej wersji dużo nie zdziałasz :P Oprócz tego potrzebne będą kickstarty (w przypadku cd32 aż dwa - oba znajdziesz tutaj.)

2. Zamontuj obraz w wirtualu, wybierz (w nowym winuae) z zakładki quickstart opcję: cd32, wskaż ścieżki do kicków (zakładka ROM), kliknij start.

ENJOY! :)
AXE Capoeira!
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Najlepiej też, jeśli litera wirtualnego dysku będzie wcześniejsza od litery "normalnego" napędu - bo może się zdarzyć, że WinUAE nie znajdzie krążka (tak było na starszej wersji)
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
!Gregor!
Posty: 720
Rejestracja: 3 maja 2003, o 17:13
Lokalizacja: Kraków

Post autor: !Gregor! »

Gdzie dokładnie zamontować ten obraz płyty?
Zamontowałem go w Daemonie. Co teraz należy ustawić w WinUAE?
S.E.G.A RULES Obrazek
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Wybierasz w zakładce różne opcje napędu - m.in. ASPI* - potem uruchamiasz emulator i on sam znajdzie krążek 8)

Nie pamiętam, czy najnowszy UAE automatycznie to ustawia - ale jak uruchomisz emu i nic sie nie będzie działo, to bedziesz wiedział ;)
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Wystarczy wziąć opcję quickstart i wybrać konfigurację cd32 (o czym już wcześniej pisałem). U mnie litera wirtualnego dysku jest po literze standardowego napędu. Jeśli nawet płyta nie zostanie znaleziona, zazwyczaj wystarczy jeszcze raz włączyć UAE.
AXE Capoeira!
ODPOWIEDZ