superfrog

Zajrzyj tutaj jeśli masz problemy z emulacją Amigi.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
WEKOTR

superfrog

Post autor: WEKOTR »

nareszcie udało mi sie włączyć grę supergrig ale jestr oczywiscie problem chce se pograć nieidzie naciskam wszystkie klaiwsze myszke i wszystko co sie da a dalej nie chce sie rozpocząć gra :(jaki klawisz trzeba ustawić błagam pomóżcie dzieki z góry za wszytko jestes zajefajni !!:)

Mail-grzesiu016@o2.pl
GG- 5462404
Awatar użytkownika
Atalante
Posty: 1582
Rejestracja: 17 sie 2004, o 21:55
Lokalizacja: Czaplinek

Post autor: Atalante »

W UAE jest zakladka Game & I/O ports. Tam w Amiga Joystick/Mouse port 1 ustawiasz sobie joya. Layout A to joy na klawierze numerycznej z "0" jako fire, ustaw sobie na layout "B", to bedziesz mial joya normalnie na strzalkach z "rctrl" jako fire.

A wogole to najpierw sie forum przeglada, bo juz bylo.
Amiga Rulez forever & nazawsze od now! Obrazek
Cinek

Post autor: Cinek »

mam problem z odpaleniem superfroga wszystko jest dobrze dopoki nie wyświetli sie zaba na 1 dyskietce jak wyskakuje zaba wcieskam fire potem znow fire i wykakuje accesing disc i potem znow wyskakuje zaba i tak w kolko co zrobic :?: odpiszcie jak najszybciej
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

Cinek pisze:mam problem z odpaleniem superfroga wszystko jest dobrze dopoki nie wyświetli sie zaba na 1 dyskietce jak wyskakuje zaba wcieskam fire potem znow fire i wykakuje accesing disc i potem znow wyskakuje zaba i tak w kolko co zrobic :?: odpiszcie jak najszybciej
(Czytaj drugi post) Nacisnij FIRE pojawi sie start game i options.
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
ODPOWIEDZ