za szybko

Zajrzyj tutaj jeśli masz problemy z emulacją Amigi.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
bosy
Posty: 3
Rejestracja: 13 lip 2004, o 19:34

za szybko

Post autor: bosy »

witam
mam problem z wings, w misjach strafe chodzi zbyt szybko. Nie pomaga match a500 speed ani ustawienie 68000. Podobnie jest w normalnych misjach, przyspiesza jak nie ma przeciwnikow na ekranie. Moglby mi ktos podeslac konfig do tej gierki na khorne@go2.pl ?
thx
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

Według strony http://www.back2roots.org konfiguracja do tej gry to ecs13. Znajdziesz ją na tej stronie w dziale Pliki > Pozostałe > uae config.

[ Dodano: Wto Lip 13, 2004 20:51 ]
config.rar to plik, który zawiera konfiguracje do Winuae gdzie znajdziesz ecs13.
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
bosy
Posty: 3
Rejestracja: 13 lip 2004, o 19:34

Post autor: bosy »

thx, ciut pomoglo ale dalej zwalnia i przyspiesza w zaleznosci od tego co jest na ekranie. jak by to byl pc to bym pomyslal ze to vsync ale nie mam pojecia jak z tym jest na amidze =]
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

To poczekaj chwilę ja sobię tą grę ściągnę i Ci powiem jak u mnie działa i coś Ci poradze.

[ Dodano: Sro Lip 14, 2004 10:53 ]
Mi wszystko dobrze działa. Sprawdź czy wszystkie konfiguracje masz identyczne z tymi co są na stronie konfoguracje masz spisane Tutaj . Jak nadal ci nie będzie działało to pomieszaj w Ramie w Fast i Slow. Może to pomoże. Możliwe też że masz źle podaną ścieżkę dostępu do kickstartu lub masz złą wersje.
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
ODPOWIEDZ