Znaleziono: Impossamole (było: Super świnia atakiren machen)

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

Zablokowany
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Znaleziono: Impossamole (było: Super świnia atakiren machen)

Post autor: Slesz »

Była na Amidze taka gierca, co to jakąś super swinią się chodziło tudzież latało. Kurtka, to na tyle wyjątkowy temat, że powinniście wiedzieć, bo chyba tylko jedna jest taka gra na świecie, w której super świnią się chodzi. Tytułu nie pamiętam, bo to to Super Pig nie był raczej, a w każdym razie nic o takim tytule nie znalazłem:/ . (w sumie pilne, bo kupela siedzi obok i chciałem jej tą gierę pokazać :) )
Tak, to była platformówka ( i nie trzeba było zbyt dużo myśleć, coś w sam raz dla niej ... :) aua, ej, no co ty, żartowałem tylko :lol: )
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
doda
Posty: 94
Rejestracja: 26 lip 2004, o 22:35
Lokalizacja: WROCŁAW

Post autor: doda »

Może chodzi ci o ,, CAPTAIN DYNAMO " , polecam super gra . :lol:
perseo
Posty: 117
Rejestracja: 4 lip 2004, o 10:57
Lokalizacja: Biłgoraj

Post autor: perseo »

a mozę to Impossamole to też super świnia
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Kret a nie świnia :P (ang. mole - kret).
AXE Capoeira!
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

perseo pisze:a mozę to Impossamole to też super świnia
TAK TAK TAK, to ta gra. Pamiętam ją jako świnia, gdyż kuzynka za dawnych lat tak na tę tą tę grę tak mówiła.
Może i na około (bo nie świnia, a kret), ale znaleziono. Wielkie dzięki y'all :lol:
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Zablokowany