Firma transportowa

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
HooooBix
Posty: 106
Rejestracja: 18 mar 2005, o 15:48

Firma transportowa

Post autor: HooooBix »

wiem że w gierce prowadziło sie firme która transportowała towary tirami (duże ciężarówy :P) teren po jakim mogły się poruszać była polska ,pamiętam że miało się przed oczami fajną mapke polski z zaznaczonymi więkrzymi miastami po których mogły się poruszać transporty , czasami dostawało się zlecenie specjalne że jeśli w krótkim czasie przewiozło się dużo towarów na niemałym dystansie dostawało sie dwa razy tyle siana ,szło kupować sobie więcej tirów i o większej pojemności tyle pamiętam
May The Force Be With You :P
Awatar użytkownika
Felietonik
Posty: 116
Rejestracja: 27 paź 2003, o 15:38
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Felietonik »

Pierwszy raz słysza o takiej gierce na Amisie. Z opisu przypomina mi to jedynie gre: Hard Truck ale ona jest na PC. Chętnie zagral bym w tą gierke, o której mówi HooooBix :roll:
"Co miało być niebem, stało się piekłem." (Mariusz Sieniewicz)
HEJ wejdź tutaj -> http://www.felietonik.glt.pl
Awatar użytkownika
SDC
Posty: 209
Rejestracja: 7 lut 2005, o 00:49
Lokalizacja: Łask

Post autor: SDC »

Felietonik pisze:Pierwszy raz słysza o takiej gierce na Amisie. Z opisu przypomina mi to jedynie gre: Hard Truck ale ona jest na PC. Chętnie zagral bym w tą gierke, o której mówi HooooBix :roll:

Tyle że drogi Felietoniku, akcja serii "18 Wheels Of Steel" czy jej konkurenta serii "Hard Truck" napewno nie była umieszczona na terenie tego kraju. Może to była wersja makowa odpalona na emulatorze na Amidze ;)
Łatwiej ubrać kobietę niż ją rozebrać.
OGame/Tibia fan.
Awatar użytkownika
akuhedr
Posty: 662
Rejestracja: 14 sie 2003, o 14:45
Lokalizacja: [#1896070]

Post autor: akuhedr »

ja pamietam że była taka gra ale... planszowa - "transit"?
może warto pod takim hasłem przeszukać planetemu i hol :-k
If you live with apes man, it's hard to be clean
Awatar użytkownika
SDC
Posty: 209
Rejestracja: 7 lut 2005, o 00:49
Lokalizacja: Łask

Post autor: SDC »

To już pewnie Tansworld (Starbyte). Dostępna tylko po niemiecku tutaj: http://planetemu.net/index.php?section= ... &id=343018 ;)
Łatwiej ubrać kobietę niż ją rozebrać.
OGame/Tibia fan.
ODPOWIEDZ