PROBLEM Z ISHAR

Zajrzyj tutaj jeśli masz problemy z emulacją Amigi.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
adamskyyy
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2004, o 00:53

PROBLEM Z ISHAR

Post autor: adamskyyy »

Jak załadować w winuae ishara3 ? (jak rozpakuje pliczek rar to mam az 8 obrazów dyskietek a w winuae stacji dostepnych jest tylko 4 ).


Wlasnie udalo mi sie odpalic workbencha . Jak mozna wrzucic pliczki na hdd w workbenchu ? Jak działa programik WHDLOAD ? .Prosze jesli ktos moze to krok po kroku . Czy przy wrzucaniu gry na hdd trzeba uprzednio jakos wygenerowac partycje na dysku "pcetowski" ?
Awatar użytkownika
akuhedr
Posty: 662
Rejestracja: 14 sie 2003, o 14:45
Lokalizacja: [#1896070]

Re: PROBLEM Z ISHAR

Post autor: akuhedr »

adamskyyy pisze:Jak załadować w winuae ishara3 ? (jak rozpakuje pliczek rar to mam az 8 obrazów dyskietek a w winuae stacji dostepnych jest tylko 4 ).
hm w mojej amisi 500 była tylko jedna stacja a mimo to w 4-dyskietkowego mortala się grało :] - po prostu kiedy gra domaga się włozenie drugiego dysku - zatrzymujesz emulator (F12) i w zakładce floopies zamieniasz dyski i tyle
co do instalacji na hdd to nie pomogę bo jestem zielony kiedy przychodzi do tego typu spraw :)
pozdrawiam
If you live with apes man, it's hard to be clean
Awatar użytkownika
Juras
Posty: 137
Rejestracja: 17 cze 2004, o 23:07
Lokalizacja: Łódź (prawie)

Post autor: Juras »

jeśli na żadnej z dyskietek nie masz pliku instalacyjnego spróbuj sobie takiego programiku jak WHD_Load nie pamiętam tylko stronki na której jest :oops:
(adres znajdziesz gdzieś tu na forum - ten temat już był)

Znalazłem:
www.whdload.de
ODPOWIEDZ