Tym razem chodzi o gre pirates gold i transarctice, ktore sciagnelem dzieki namiarom Fre. Niestety probowalem je odpalac i nic. W "Pirates Gold" wyskakuje can`t find window - zachowuje sie jakby wogole nic na dyskietce nie bylo, przy transarctice pojawia sie czarny ekran i staje(nic sie nie dzieje) - uzywam winuae
Prosze o pomoc(to moja ulubiona gierka )
"Powiem Wam jak zwyciężyłem. Nauczyłem się w końcu przegrywać" - Martin Schwartz
Gra "Pirates Gold" ma dopisek AGA (chyba) więc musisz użyć konfiguracji A1200. Jeśli chodzi o tą drugą (ściągnąłeś chyba z emumani?) to musze Ciebie przeprosić ale nie sprawdziłem a poleciłem ściągnąć z tej stronki. Mi też zawisła (przed chwilą testowałem), więc wyjściem może być to że ściągniesz tą gre z innego źródła. Dla przykładu tam gdzie ściągnąłeś "Pirates Gold" powinna być też i ta gra. Na bank jest także tutaj: http://www.planetemu.net/
tak, rzeczywiscie jest dopisek aga tylko sęk w tym że z emulatorami amigi bawię się niecały miesiąć i nie wiem jak zmienić konfiguracje na amige 1200(Winuae) . Fre czy bylbys w stanie mi pomoc??? Jesli tak to prześlij mi gotową(jeśli masz) na maila. Ogolnie Wielkie dzięki!!!!!!!!!!
"Powiem Wam jak zwyciężyłem. Nauczyłem się w końcu przegrywać" - Martin Schwartz
qrcze, męcze sie z tym niesamowicie. Zmieniam chipset na aga ale gra (pirates gold) sie zawiesza . Nie wiem czy to wina mojej konfiguracji (kickrom?) czy gry. Pomożcie plis!!
"Powiem Wam jak zwyciężyłem. Nauczyłem się w końcu przegrywać" - Martin Schwartz
Konfiguracja na amige1200 jaką posiadam brzmi tak:
RAM: Chip 2MB; Fast 2MB
Kick rom: kickstart 3.0
Cpu: 68020+FPU
Cpu emulation speed: Fastest possible
Chipset: AGA
"Pirates Gold" działają.
Ostatnio zmieniony 25 gru 2003, o 17:23 przez Fre, łącznie zmieniany 1 raz.