strzelanka z zielonymi stworami

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Mierzwuś

strzelanka z zielonymi stworami

Post autor: Mierzwuś »

Była to strzelanka z zielonymi stworami na stacji lub statku kosmicznym. Na początku gry jakieś pare ekranów dalej znajdowała się zbrojownia, gdzie szło zabrać sobie 2 karabin. Karabiny były 2 z tego co pamiętam, żółty i czerwony.Gdy się napotka te stwory to muzyka się wtedy włączała. Pasek health'a był w dolnym rogu w postaci <<<<<<<. A głównym celem jak dobrze pamiętam było chyba uratowanie jakiejś babki, a gdy się zginęło to trzeba było na nowo uruchomić gre (moze miałem wtedy błąd). Może się myle i gra nie była na Amige tylko C64 i jedyna nazwa co mi przychodzi do głowy to PROJECT X lub PROJECT FIRE STAR.
Mierzwuś

Post autor: Mierzwuś »

I jeszcze jedno, gra była wyprodukowana przez EOA (Elektronics Arts)
Awatar użytkownika
NoOne
Posty: 431
Rejestracja: 15 cze 2003, o 14:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: NoOne »

twoj opis troszeczke przypomina comodorowską gierke "Game Over" może o to ci chodzi a dokładniej to "Game Over 2"
Mierzwuś

Post autor: Mierzwuś »

Game Over 2 napewno nie bo w to gralem, a ta gra przypominala troche FLASHBACK tzn. kamera byla mniej wiecej pod takim samym katem ustawiona i trzeba bylo troche pomyslec
Gość

Post autor: Gość »

Pisane podobnie: Project Firestart. Tylko na commodora?
Mierzwuś

Post autor: Mierzwuś »

co do tytułu nie wiem dalej jak się nazywa, ale na 100% jest na amige
ODPOWIEDZ